Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić początek kodu kraju, np. +48 dla Polski
Email

Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez e-mail :

kupprawojazdy25@gmail.com

Często Zadawane Pytania

Co się stanie, jeśli stracę prawo jazdy lub utraci ono ważność?

Jeżeli je zgubisz, możesz ubiegać się o nowe prawo jazdy w urzędzie ds. prawa jazdy. Nie musisz ponownie kupować prawa jazdy, ponieważ zachowuje ono ważność nawet w przypadku utraty prawa jazdy.

Czy to jest prawdziwe prawo jazdy?

Nie do końca rozumiemy to pytanie, ale ponieważ wciąż zadajemy je dość często, dodaliśmy je do naszego FAQ. Oczywiście, ponieważ nasze prawa jazdy są w 100% legalne i również zarejestrowane w prefekturze, posiadają hologramy i inne elementy zabezpieczające, ponieważ są to legalne i osobiste prawa jazdy.

Czy mogę sprawdzić, czy prawo jazdy jest zarejestrowane?

Można to oczywiście zrobić bez wychodzenia z domu. W pakiecie z prawem jazdy znajdziesz również szczegółowe instrukcje dotyczące sprawdzania statusu rejestracji. Dzięki aplikacji ID jest to bardzo łatwe i nieskomplikowane.

Czy rejestrowanie wielu licencji kosztuje więcej?

Nie, tylko kwota depozytu może się różnić. Przykładowo, jeśli wybierzesz klasę B + klasę A, wymagana będzie wyższa kaucja niż w przypadku wybrania pojedynczej licencji. Za prawo jazdy na samochód ciężarowy pobierana jest ryczałtowa dopłata w wysokości 50 €. Proszę podać to przy składaniu zamówienia! W tym przypadku depozyt wzrasta o 50 €.

Co dzieje się podczas kontroli policyjnej?

Jeśli przed zatrzymaniem policji nie popełniłeś żadnego wykroczenia drogowego, wszystko jest w porządku. Nie ma to jednak nic wspólnego z naszym prawem jazdy w tym zakresie, więc nie masz się czym martwić, masz legalne prawo jazdy

Jakie metody płatności są akceptowane?

Obecnie akceptujemy płatności za pośrednictwem kryptowaluty (Bitcoin), Moneygram, Western Union i przelewu bankowego.